Organizacje turystyczne w Pokoju Prasowym

piątek. 26/04/2013

Pokój Prasowy znalazł uznanie wśród regionalnych organizacji turystycznych (ROT), które objęły swoim patronatem to przedsięwzięcie.

Instytucje, które na co dzień stanowią forum współpracy między samorządami terytorialnymi, organizacjami branżowymi a podmiotami gospodarczymi działającymi w turystyce doceniły program relacji z mediami i blogosferą dedykowany właśnie branży turystycznej.

Jednym z głównych zadań regionalnych organizacji turystycznych jest skoordynowanie działań promocyjnych w województwie oraz promowanie walorów turystycznych. Te obowiązki są spójne z wizją rzetelnego i jawnego recenzowania obiektów noclegowych przy współpracy z liderami opinii. Wierzymy, że program Pokój Prasowy wesprze działania na rzecz promocji branży turystycznej regionów i przyczyni się do utrwalenia wizerunku obiektów objętych projektem jako atrakcyjnie turystycznych destynacji.

Program Pokoju Prasowego patronatem otoczyły:

Małopolska Organizacja Turystyczna, Śląska Organizacja Turystyczna, Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna, Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna, Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna, Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna, Lubuska Regionalna Organizacja Turystyczna LOTUR.

ZOBACZ TAKŻE

Industriada 2018: Kobieta motywem przewodnim

środa. 09/05/2018

Pozostał miesiąc do jednego z największych festiwali dziedzictwa przemysłowego w Europie. INDUSTRIADA – święto Szlaku Zabytków Techniki odbędzie się w tym roku 9 czerwca w 44 obiektach w 25 miastach w województwie śląskim. Organizatorzy liczą, że wydarzenie ponownie przyciągnie tysiące turystów.

więcej

Lizbońskie ekorozwiązania w branży hotelowej

sobota. 05/05/2018

Jeden z lizbońskich hoteli stawia na ekologię. Właściciele obiektu zapowiadają, że panele słoneczne, system monitoringu zużycia wody i wysoki poziom recyklingu śmieci to dopiero pierwsze z zaplanowanych do wdrożenia rozwiązań o charakterze ekologicznym. 

więcej

Pozostał miesiąc do EKG w Katowicach!

sobota. 14/04/2018

Jubileuszowa edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego odbędzie się w dniach 14-16 maja 2018 r. w Spodku oraz w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. To największa impreza gospodarcza w Europie Centralnej.

więcej