Nowy design Pokoju Prasowego!

czwartek. 26/02/2015

Pokój Prasowy, czyli program dedykowany relacjom pomiędzy liderami opinii a miejscami polskiej bazy noclegowej, przechodzi metamorfozę.

Zmiany rozpoczął solidny remont fundamentów i wnętrz, aby od końca lutego 2015 r. goście Pokoju Prasowego mogli czerpać przyjemność z nowego designu serwisu pokojprasowy.pl

 

Odświeżona wersja Pokoju Prasowego jest przestrzenią służącą do kojarzenia stron zainteresowanych współpracą. Nowe funkcjonalności serwisu umożliwiają recenzowanie obiektów noclegowych w trzech kategoriach: lokalizacja i dojazd, stosunek ceny do jakości oraz obsługa klienta. Oceny wyrażone są również poprzez przyznawane kluczyki, czyli pięciostopniową skalę, obrazującą w prosty sposób odczucia recenzentów.
Problem anonimowych, często nierzetelnych recenzji dotyczy coraz większej ilości miejsc oferujących nocleg. Pojedyncze działania rzadko przynoszą pożądany efekt w postaci obiektywnej recenzji. Z reguły obarczone są wymianą świadczeń pomiędzy medium a hotelem. Pokój Prasowy – autorski program Agencji PR Pan Pikto – jest systemową odpowiedzią na jeden z problemów branży.

ZOBACZ TAKŻE

Industriada 2018: Kobieta motywem przewodnim

środa. 09/05/2018

Pozostał miesiąc do jednego z największych festiwali dziedzictwa przemysłowego w Europie. INDUSTRIADA – święto Szlaku Zabytków Techniki odbędzie się w tym roku 9 czerwca w 44 obiektach w 25 miastach w województwie śląskim. Organizatorzy liczą, że wydarzenie ponownie przyciągnie tysiące turystów.

więcej

Lizbońskie ekorozwiązania w branży hotelowej

sobota. 05/05/2018

Jeden z lizbońskich hoteli stawia na ekologię. Właściciele obiektu zapowiadają, że panele słoneczne, system monitoringu zużycia wody i wysoki poziom recyklingu śmieci to dopiero pierwsze z zaplanowanych do wdrożenia rozwiązań o charakterze ekologicznym. 

więcej

Pozostał miesiąc do EKG w Katowicach!

sobota. 14/04/2018

Jubileuszowa edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego odbędzie się w dniach 14-16 maja 2018 r. w Spodku oraz w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. To największa impreza gospodarcza w Europie Centralnej.

więcej