Hotel z pomysłem 2016

środa. 14/09/2016

Opisz w 250 znakach swój pomysł na hotel i weź udział w konkursie!

Do 20 października 2016 r. trwa nabór zgłoszeń do X edycji konkursu „Hotel z Pomysłem” organizowanego przez miesięcznik „Hotelarz”. Konkurs skierowany jest do właścicieli obiektów posiadających ciekawe rozwiązania architektoniczne, pomysły o dużych walorach estetycznych i użytkowych. Warto zgłosić także obiekty mieszczące się w nietypowym budynku posiadające niecodzienną lub rzadko spotykaną lokalizację. Jak twierdzą organizatorzy idą konkursu jest „promowanie inicjatyw łączących najnowsze trendy z zakresu architektury, designu i zarządzania ze specyfiką polskiego rynku”.

 

Zgłoszenia można nadsyłać w ośmiu kategoriach: Debiut Roku, Hotel 4-5 gwiazdek, Hotel 1-3 gwiazdki, Obiekt nieskategoryzowany, W mieście, Poza miastem, SPA, W budynku zabytkowym. Obowiązkowo uczestnicy konkursu muszą być prenumeratorami „Hoetlarza”.

 

Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie: http://hzp.e-hotelarz.pl/2016/

 

ZOBACZ TAKŻE

Industriada 2018: Kobieta motywem przewodnim

środa. 09/05/2018

Pozostał miesiąc do jednego z największych festiwali dziedzictwa przemysłowego w Europie. INDUSTRIADA – święto Szlaku Zabytków Techniki odbędzie się w tym roku 9 czerwca w 44 obiektach w 25 miastach w województwie śląskim. Organizatorzy liczą, że wydarzenie ponownie przyciągnie tysiące turystów.

więcej

Lizbońskie ekorozwiązania w branży hotelowej

sobota. 05/05/2018

Jeden z lizbońskich hoteli stawia na ekologię. Właściciele obiektu zapowiadają, że panele słoneczne, system monitoringu zużycia wody i wysoki poziom recyklingu śmieci to dopiero pierwsze z zaplanowanych do wdrożenia rozwiązań o charakterze ekologicznym. 

więcej

Pozostał miesiąc do EKG w Katowicach!

sobota. 14/04/2018

Jubileuszowa edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego odbędzie się w dniach 14-16 maja 2018 r. w Spodku oraz w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. To największa impreza gospodarcza w Europie Centralnej.

więcej