Dofinansowanie Pokoju Prasowego

środa. 10/12/2014

Pokój Prasowy jako projekt społecznie odpowiedzialny otrzymał dofinansowanie z PARP-u – agencji wspierającej przedsiębiorczość i innowacyjność oraz rozwój zasobów ludzkich.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) w ramach projektu „Zwiększenie konkurencyjności regionów poprzez społeczną odpowiedzialność biznesu (CSR)” wsparła projekt Pokój Prasowy, który jest częścią strategii CSR Agencji PR Pan Pikto.

Podstawowym założeń społecznej odpowiedzialności jest dostrzeganie i reagowanie na problemy społeczne. Jednym z nich jest dezorientacja informacyjna w kontekście branży turystycznej oraz niewiarygodne i nierzetelne opinie podróżujących, które pojawiają się na forach internetowych, czy serwisach bookingowych.

Zgodnie z normą ISO26000, międzynarodowym dokumentem stanowiącym o społecznej odpowiedzialności biznesu, pracownicy Agencji opracowali program relacji mediów i blogosfery z branżą turystyczną, a następnie uzyskali dotację z PARP. Otrzymane fundusze pomogły między innymi na nową odsłonę serwisu pokojprasowy.pl, który jest podstawowym narzędziem całego przedsięwzięcia.

 

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

ZOBACZ TAKŻE

Industriada 2018: Kobieta motywem przewodnim

środa. 09/05/2018

Pozostał miesiąc do jednego z największych festiwali dziedzictwa przemysłowego w Europie. INDUSTRIADA – święto Szlaku Zabytków Techniki odbędzie się w tym roku 9 czerwca w 44 obiektach w 25 miastach w województwie śląskim. Organizatorzy liczą, że wydarzenie ponownie przyciągnie tysiące turystów.

więcej

Lizbońskie ekorozwiązania w branży hotelowej

sobota. 05/05/2018

Jeden z lizbońskich hoteli stawia na ekologię. Właściciele obiektu zapowiadają, że panele słoneczne, system monitoringu zużycia wody i wysoki poziom recyklingu śmieci to dopiero pierwsze z zaplanowanych do wdrożenia rozwiązań o charakterze ekologicznym. 

więcej

Pozostał miesiąc do EKG w Katowicach!

sobota. 14/04/2018

Jubileuszowa edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego odbędzie się w dniach 14-16 maja 2018 r. w Spodku oraz w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. To największa impreza gospodarcza w Europie Centralnej.

więcej