Blogerzy w Pokoju Prasowym

piątek. 08/05/2015

Co zrobić, aby nawiązać współpracę z blogującymi recenzentami Pokoju Prasowego? To proste.

Wystarczy wyrazić „otwartość na media” i zaprosić za naszym pośrednictwem akredytowanych w programie blogerów. Ich recenzje są publikowane w naszym serwisie, zatem można wskazać  konkretną osobę. Jeśli znanych Państwu blogerów nie ma wśród współpracujących z Pokojem Prasowym, prosimy o wskazanie konkretnej osoby. Skontaktujemy się z nią i w Państwa imieniu zaprosimy do Waszego hotelu, pensjonatu czy kwatery agroturystycznej.

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE

Industriada 2018: Kobieta motywem przewodnim

środa. 09/05/2018

Pozostał miesiąc do jednego z największych festiwali dziedzictwa przemysłowego w Europie. INDUSTRIADA – święto Szlaku Zabytków Techniki odbędzie się w tym roku 9 czerwca w 44 obiektach w 25 miastach w województwie śląskim. Organizatorzy liczą, że wydarzenie ponownie przyciągnie tysiące turystów.

więcej

Lizbońskie ekorozwiązania w branży hotelowej

sobota. 05/05/2018

Jeden z lizbońskich hoteli stawia na ekologię. Właściciele obiektu zapowiadają, że panele słoneczne, system monitoringu zużycia wody i wysoki poziom recyklingu śmieci to dopiero pierwsze z zaplanowanych do wdrożenia rozwiązań o charakterze ekologicznym. 

więcej

Pozostał miesiąc do EKG w Katowicach!

sobota. 14/04/2018

Jubileuszowa edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego odbędzie się w dniach 14-16 maja 2018 r. w Spodku oraz w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. To największa impreza gospodarcza w Europie Centralnej.

więcej