Best Hotels of 2016

poniedziałek. 16/01/2017

Ranking Tripadvisor w kategorii Best Hotels of 2016 oraz sukces Hotelu Metropolitan Boutique z Krakowa w kategorii europejskiej.

Według Tripadvisor, największego na świecie serwisu turystycznego umożliwiającego podróżnym planowanie podróży i ocenę odwiedzanych miejsc,  po opublikowaniu rankingu w kategorii “Best Hotels of 2016” najlepszym hotelem na świecie okazał się w 2016 roku Umaid Bhawan Palace Jodhpur w Indiach. Drugie miejsce zajął kambodżański Shinta Mani Resort Siem Reap. Trzecie, medalowe miejsce zajął włoski Bellevue Syrene w Sorrento.

W kategorii “25 najlepszych hoteli w Europie” z Polski, jako jedyny w pierwszej 25 znalazł się Metropolitan Boutique Hotel z Krakowa, wprawdzie uplasował się na ostatnim miejscu , ale to i tak duży sukces.

ZOBACZ TAKŻE

Industriada 2018: Kobieta motywem przewodnim

środa. 09/05/2018

Pozostał miesiąc do jednego z największych festiwali dziedzictwa przemysłowego w Europie. INDUSTRIADA – święto Szlaku Zabytków Techniki odbędzie się w tym roku 9 czerwca w 44 obiektach w 25 miastach w województwie śląskim. Organizatorzy liczą, że wydarzenie ponownie przyciągnie tysiące turystów.

więcej

Lizbońskie ekorozwiązania w branży hotelowej

sobota. 05/05/2018

Jeden z lizbońskich hoteli stawia na ekologię. Właściciele obiektu zapowiadają, że panele słoneczne, system monitoringu zużycia wody i wysoki poziom recyklingu śmieci to dopiero pierwsze z zaplanowanych do wdrożenia rozwiązań o charakterze ekologicznym. 

więcej

Pozostał miesiąc do EKG w Katowicach!

sobota. 14/04/2018

Jubileuszowa edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego odbędzie się w dniach 14-16 maja 2018 r. w Spodku oraz w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. To największa impreza gospodarcza w Europie Centralnej.

więcej